19.6 C
New York
June 7, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Ledri zyrtarizon lidhjen, poston foton me të dashurën

Reperi Ledri Vula ka bërë një postim të papritur sonte ku zyrtarisht ka prezantuar të dashurën e tij para fansave të vet

Ledri, i cili është duke e shijuar suksesin e albumit të tij “10/10” dhe për ditën e nesërme ka paralajmëruar një këngë të re, ka postuar një fotografi bashkë me të dashurën e tij Sara Hoxha.

Kjo është fotografia e parë që Ledri e poston personalisht në faqen e tij në Instagram.

Ai kështu e ka zyrtarizuar lidhjen e tij me Sarën.
Për një lidhje të tillë mes Ledrit dhe Sarës është spekuluar vazhdimisht nëpër media.

Por, Ledri ka lënë pas thashethemet dhe tashmë e ka zyrtarizuar lidhjen e tij.

Kujtojmë se Ledri është reperi që ka qenë më aktivi gjatë vitit 2020. Ai ka prezantuar për fansat e tij këtë vit një album dhe katër këngë.

Të enjten ai do ta lanson klipin e këngës “100” të cilën ai e ka xhiruar në Neë York dhe është një bashkëpunim i tij me Singullarin dhe Lyrical Son. /GazetaExpress/

View this post on Instagram

?

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Related posts

“Kam shtënë tri herë në fytyrën e tij”, rrëfimi i njeriut që e vrau Bin Ladenin: Sapo ishim kthyer nga Kosova kur…

dardanianews

Rusia sfidon Perëndimin: Luftanija ruse pozicionohet përballë Shqipërisë

dardanianews

Fjolla Morina e turpëron Berat Buzhalën, pasi ajo përkrah Albin Kurtin

dardanianews