13.7 C
New York
December 10, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

U infektuan 11 persona nga ai, deklarata skandaloze e shoferit nga Kamenica: “S’ka virus e as orë policore për mua”

Është personi i parë i infektuar me Covid19 nga fashti Topanicë i Komunës së Kamenicës. Nga kontakti me të, Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë ka njoftuar se nga ai u infektuan 11 persona nga i njejti vendbanim.
I infektuari B.M. gjatë kësaj kohe kur ishte shpallur nga Qeveria kufizimi i lëvizjes ai ka publikuar një fotografi në të cilen ka shkruar se “S’ka virus e as orë policore për mua”.
Ndryshe, Ministria e Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, e ka shpallur këtë fshat si zonë karantinë.

Related posts

Ministri Vitia e pranon se gabuan!

dardanianews

A do të kandidojë për të marrë drejtimin e PD? Imami: Do ta bëjmë gati…

dardanianews

Pas eliminimit të ministrit rus të Mbrojtjes Shoigu, a është në radhë ekzekutimi i ministrit Lavrov?

dardanianews