25.4 C
New York
June 28, 2022
DardaniaNews
Featured Showbiz

Luana Vjollca thekson vijat trupore në foton me bikini

Luana Vjollca si edhe shumë artistë të tjerë ka hapur arkivin e fotografive gjatë qëndrimit të tyre në karantinë, dhe po ndan me ndjekësit imazhe nga më të ndryshmet.Së fundmi moderatorja/këngëtarja ka publikuar një imazh në bikini të kuqe ku thekson vijat e përkryera trupore.Përndryshe, kënga e saj e fundit titullohet ‘Pa panik’ dhe është pritur mirë nga publiku.

View this post on Instagram

answer to my last post

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Related posts

“Ulja e pagave në sektorin publik varros politikisht Kurtin”

dardanianews

Oliver Smichtt: Ç’punë ka Rama që hyn në negociata me Vuçiç për ndarjen e Kosovës?

dardanianews

Faton Bislimi i LDK-së iu dërgon letër kongresistëve amerikanë që i shkruan Bidenit për Serbinë: Tërhiqni nënshkrimet, aty ka të pavërteta

dardanianews