5.8 C
New York
March 25, 2023
DardaniaNews
Showbiz

MË NË FUND LEONORA VESH FUSTANIN E BARDHË, ZBULON FYTYRËN E BURRIT NË KRAH TË SAJ

Leonora Jakupi është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Leonora së fundmi është shfaqur krah kolegut të saj me të cilin ka realizuar një projekt muzikor. Në këtë pamje ajo shihet e veshur me fustan të bardh dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Leonora ka vite qe perflitet per nje lidhje dashurie te cilen nuk e ka bere akom publike personi qe ka ne krah.

Megjithate shume media aluduan se behet fjale per nje bisnismen, madje shkruhej se ka qene i martuar edhe eshte baba.

Related posts

Qindra veta bëjnë tag Alaudin Hamidin, shkak kërcënimi i Xhulit: Gjysa e familjës nuk të ekziston ma…

dardanianews

20 dama të famshme mbi 50 vjeç, na tregojnë si është të dukesh bukur në çdo moshë

dardanianews

Zhaklin Lektari e dashura e njërit nga banorët e Big Brother Albania? Publikohen foto duke u puthur

dardanianews