4.8 C
New York
February 23, 2024
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

‘Nuk ta merr mendja ça je duke humbur…’, Kejvina Kthella provokon dhe dhuron skena të nxehta mbi shpinën e Amosit

Kejvina Kthella ka “dhuruar” skena shumë provokuese dhe të nxehta brenda “Big Brother VIP”. Ajo ka hipur mbi shpinën e Amosit duke e masazhuar.

Ohh çfarë duarsh të arta o plak’, Kejvina dhuron

Efi: Po si e bën mesazhin andej se nuk po e kuptoj?

Ohh çfarë duarsh të arta o plak’, Kejvina dhuron.

Efi: Po si e bën mesazhin andej se nuk po e kuptoj?

Kejvina: Këtu është skena

 

(Amos reagon i kënaqur)

Amosi-Kristit: Ça duarsh të arta o plak, nuk ta merr mendja ça je duke humbur

 

Kejvina lëviz) Amos: Aty, aty

Related posts

TELEGRAMI I ENVER HOXHËS NGA BEOGRADI: TË PUNOHET TËRË NATËN QË TË BËNI FLAMUJ TË JUGOSLLAVISË, BËRTITNI “RROFTË MARESHALI TITO”

dardanianews

Duda Balje zbulon emrin e deputetit kosovar që e tërheq më shumë fizikisht!

dardanianews

Agim Veliu e quan të pavlerë vendimin për shkarkimin e tij, flet zi e terr për kreun e LDK’së

dardanianews