13.6 C
New York
April 13, 2024
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Melinda çmendi shqiptarët në Zvicër, kështu iu kërceu para syve

Melinda Ademi e ka publikuar një video duke vallëzuar.

Ajo është aktive në rrjete sociale ku publikon fotografi të ndryshme e videot nuk mungojnë.

Së fundmi Melinda e ka publikuar një të tillë ku shfaqet duke vallëzuar në mënyrë atraktive duke treguar të pasmet të cilat i ka vënë në fokus të veçantë.

Me këtë veshje ajo ka performuar gjatë një mbrëmjeje muzikore në një klub nate në Luzern të Zvicrës

View this post on Instagram

yummy?

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Related posts

Habit Dafina, u kthen të pasmet fansave dhe i lejon që ata t’ia prekin ato

dardanianews

Mësuesja e Liridonës: Nuk e harroj momentin kur Naimi me ftohtësi vendosi tre gishta në ballin e saj dhe nuk e përqafoi

dardanianews

Merkel i kërkon Vuçiqit ta njohë Kosovën

dardanianews