5.6 C
New York
December 9, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Melinda çmendi shqiptarët në Zvicër, kështu iu kërceu para syve

Melinda Ademi e ka publikuar një video duke vallëzuar.

Ajo është aktive në rrjete sociale ku publikon fotografi të ndryshme e videot nuk mungojnë.

Së fundmi Melinda e ka publikuar një të tillë ku shfaqet duke vallëzuar në mënyrë atraktive duke treguar të pasmet të cilat i ka vënë në fokus të veçantë.

Me këtë veshje ajo ka performuar gjatë një mbrëmjeje muzikore në një klub nate në Luzern të Zvicrës

View this post on Instagram

yummy?

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Related posts

Ky ilaç shekullor gjerman pastron arteriet dhe rrit sistemin imunitar brenda një kohë të shkurtër

dardanianews

“Pritja”, filmi mbi historinë e Ferdonije Qerkezit

dardanianews

Naim Miftari: Ja raporti gjerman që e përshkruan Thaçin “koka e krimit në Kosovë”, kjo është arsyeja që Thaçi deshi t’i hakmerret Gjermanisë

dardanianews