25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Mi fute duart”, Romeo dhe Roza ngacmohen të zhveshur në shtrat

Dy banorët e “Big Brother VIP Albania”, prezantuesja Roza Lati dhe aktori Romeo Veshaj, gjatë natës së mbrëmshme kanë ngacmuar njëri-tjetrin.

Teksa ishin në dhomën e gjumit, Romeo i tha Rozës se i kishin humbur të brendshmet dhe për këtë arsye ndjente sikur ishte nudo në shtrat.

Pastaj, Roza ka reaguar duke shkuar dhe zhveshur në bikini i është bashkuar Romeos në shtrat.

Derisa po ngacmoheshin në shtrat, Romeo i tha Rozës: “Mi fute duart, mos mi fut duart”.

Kjo lojë u prit u pa si një moment argëtues nga banorët.

Related posts

Adelina Ismaili paralajmëron diqka të re

dardanianews

Topaloviç: Nga fundi i zemrës sime serbe, BRAVO Ramë Lahaj!

dardanianews

VIDEO/ Dhurata për Shën Valentin, kjo është supriza e madhe që Luizi mendon për Kiarën

dardanianews