22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Lajme

Gjendet nga policia gjermane vajza e mërgimtarit kosovar në Zvicër

Mërgimtari nga Zvicra, Xhavit Podvorica gjatë ditës së sotme ka treguar se vajza e tij është kidnapuar nga një femër tjetër me prejardhje nga Bosnja, të cilen e quante drogirashe.

Podvorica nuk ka hezituar që denoncimin ta bëj publik në profilin e tij në Facebook.

Por burimet e Indeksonline kanë bërë të ditur se tashmë vajza e tij është gjetur nga policia gjermane afër Hamburgut.

Related posts

Haziri takon Veliun në Prishtinë, a po flasin për votimin e Osmanit për Presidente?

dardanianews

Zbuloi dy skandale në Kosovë, avokati i shpëton atentatit me 11 plumba, ja pamjet e sulmit – Pamje

dardanianews

Familja e çuditshme në Amerikë/ Mamaja, vajza dhe motra ndajnë të njëjtin burrë (Fotot)

dardanianews