11.2 C
New York
March 23, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Mihrije Braha humb ‘kontrollin, shanë më nënë politikanët

Nxehet’ Mihrije Braha, sharje pa cenzurë ndaj politikanëve!

Këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha, duket qartë se është mllefosur shumë në liderët shtetëror.

‘Nxehet’ Mihrije Braha, sharje pa cenzurë ndaj politikanëve!

Këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha, duket qartë se është mllefosur shumë në liderët shtetëror.

Në rrjetin social “Facebook”, Mihrije Braha ka publikuar pamje të qytetit pa qarkullim të qytetarëve duke treguar se është lodhur nga porositë e politikanëve dhe ajo cfarë po bëjnë ata në kohën kur vendi po lufton me virusin vdekjeprurës COVID 19.

Përvec se tregoi mllefin e saj ndaj politikanëve, Mihrije Braha pa cenzurë në videon e publikuar edhe i ka sharë ata!.

Related posts

Njësia Speciale vendoset në rrugën për Jarinje, T7 sjell pamje nga vendi i ngjarjes

dardanianews

Saim Tahiraj reagon pas ftesës së VV-së dërguar PDK-së!

dardanianews

Thyen bodrumin dhe vjedh një shishe uji në Zvicër, kosovari gjobitet me 500 franga

dardanianews