5 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Milaim Zeka: PDK po shkon drejt teposhtëzhes së madhe, Hoxhaj po këshillohet keq

PDK-ja ka shku ne takim vetem per show mediatik

Se kush po e keshillon Enver Hoxhajn per keto veprime, nuk e di, vetem ata qe i thane me bojkotu Tv Dukagjinin, dhe keta qe e keshilluan me shku te Vjosa Osmani, dhe Albin Kurti me 10 pika, e kane keshilluar keq, dhe jane duke e shty partine ne teposhzen e madhe qe e ka marre.

Nje parti serioze dhe e pjekur politikisht, nuk shkon ne takim as me 10 pika, as me nje pike, as me ultimatume. Njeriu shkon edhe i thote bashkebiseduesit: – Pse na keni thirrur?

Vjosa dh Albini: – Me na perkrahe ne votimin e presidenti!

Enver Hoxhaj: -Po, jo. Kaq!

Show mediatik nuk i duhet ne kete kohe PDK-se!!!

Related posts

Edhe Milaim Zeka merr kërcënime të frikshme, publikon emrat e kërcënuesve – përmend edhe Isa Mustafën

dardanianews

Bekim Jashari e tronditë PDK-në! Fundin e PDK-së e ka në dorë vendi i legjendave!

dardanianews

Pacolli “kërcënon” koalicionin e ri qeveritar, dua Ministrinë e Jashtme ose…

dardanianews