25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Musliu e PDK’së godet LDK’në: Veç kur të shpallen zgjedhjet ju kujtohet Rugova

Deputetja nga PDK-ja, Ganimete Musliu përmes një postimi në Facebook, ka thënë deputetëve të LDK-së, presidenti historik Ibrahim Rugova i’u kujtohet vetëm kur janë zgjedhjet.

Musliu postoi shtatorën e Rugovës, ku i ka sytë e mbuluar.

“Ku jane ushtaret e Ibrahim Rugoves??? Apo duhet te shpallen zgjedhjet qe atyre t’iu kujtohet Rugova e te bejne gare kush me pare po ja sh’plon ballin”, ka shkruar ajo.

Related posts

Pretendohet se krerët e inteligjencës ruse po përgatiten ta rrëzojnë Putinin nga froni

dardanianews

“Ju dua të gjithëve” u thotë Steven Seagal presidentit Putin dhe aleatëve të tij (VIDEO)

dardanianews

Reagon ashpër IKSHPK pas grumbullimit të njerëzve në Prishtinë- Kjo situatë është e pa tolerueshme!

dardanianews