24.7 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme Showbiz

Ndodhi e papritura , Ermal Fejzullahu hyn ne Politike dhe i bashkohet kesaj partie? VIDEO

Ndodhi e papritura , Ermal Fejzullahu hyn ne Politike dhe i bashkohet kesaj partie? VIDEO

Ditët e fundit ka filluar të ri-shpërndahet një video e këngëtarit Ermal Fejzullahu që daton dekada më parë, shkruan lajmi.net.Në videon që po bën xhiro në rrjetet sociale këngëtari i cili ishte në fillet e karrierës tregoi për publikun idolët e tij gjatë asaj periudhe.

 

Ermal Fejzullahu djali i Sabri Fejzullahut kengtarit me te famshem ne Shqiptari ne nje interviste ka zbuluar shume gjera qe ne nuk i kemi ditur si publik.

Ne nje interviste te bere kohe me pare Ermali thote qe idolli i tij eshte Fatmir Limaj kryetari i NISMA per Kosoven e cila psrti ne keto zgjedhje nuk arriti te hyje ne Kuvendin e Kosoves.

Keto deklarata Ermali i ka bere ne kohen kur ishte me i ri por se a do futet ne politike dhe a do bashkohet me partin e Fatmir Limajt kjo mbetet te shihet, per ate arsye e kemi vendosir pikepytjen ne fillim te titullit.

Ndoshta po ti hynte politikes dhe te bashkohet me NISMEN e Fatmir Limaj , Nisma do arrinte t’a kaloje pragun e zgjedhjeve dhe te jete pjes e Kuvendit te Kosoves.

 

Related posts

Ekskluzive: Gjykata Kushtetuese e çon Kosovën në zgjedhje brenda 40 ditësh?

dardanianews

Qeveria miraton Pakon Emergjente Fiskale, ja të gjithë përfituesit

dardanianews

Albulena Haxhiu tregon se kur do të formohet Qeveria Kurti 2, flet dhe për emrat e ministrave

dardanianews