24.7 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Nëse është e besueshme: ‘Godet’ Hisen Berisha: SHIK-u i ka raportuar Ibrahim Rugovës, kam qenë vetë dëshmitar

Ish- komandanti i UÇK-së, Hisen Berisha ka theksuar se Shërbimi Informativ i Kosovës ka punuar të mirën e vendit, raporton Gazeta Blic.

Ai në emisionin “Prime Time” në Kanal 10, ka dhënë një deklaratë “bomb”.

Berisha ka theksuar se SHIK-u i ka raportuar Ibrahum Rugovës.

 

Related posts

Zeka: Me thënë Albin Kurti se sonte po bjen borë e zezë n’Prishtinë, militantët e tij besojnë

dardanianews

Rasti Berati Dhe Pse Thaçi, Kurti, Osmani Etj, E Liderët E PAN-It, Nuk Kërkojnë Llogari Për Vrasjen E Anëtarëve Të LDK-Së?

dardanianews

Megjithatë Gjykata Kushtetuese mund ta rrëzojë Qeverinë Hoti

dardanianews