25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
ShowbizSport

Nuk e kishte të gjatë, Era Istrefi i jep fund lidhjes me futbollistin shqiptar

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi si dhe futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Amir Rrahmani zyrtarizuan lidhjen e dashurisë rreth një vitë më parë. Por duket se kjo lidhje nuk e kishte të gjatë. Këngëtarja dhe futbollisti kanë hequr njëri-tjetrin nga Instagrami si dhe kanë fshirë fotografitë e përbashkëta në rrjetet sociale. Nga ana tjetër, një burim i afërt pranë çiftit ka deklaruar se Era dhe Amiri nuk janë bashkë dhe se marrëdhënia e tyre ka rreth dy muaj që ka marrë fund. Deri më tani nuk ka asnjë reagim zyrtar nga ana e dyshes në lidhje me spekulimet që kanë nisur të qarkullojnë prej disa ditësh në median online.

Nga ana tjetër, një burim i afërt pranë çiftit ka deklaruar se Era dhe Amiri nuk janë bashkë dhe se marrëdhënia e tyre ka rreth dy muaj që ka marrë fund. Deri më tani nuk ka asnjë reagim zyrtar nga ana e dyshes në lidhje me spekulimet që kanë nisur të qarkullojnë prej disa ditësh në median online.

Related posts

Dafina u jep fund thashethemeve për ndarjen nga Kreshniku

dardanianews

Pas ndarjes së bujshme, Vesa hidhet në krahët e partnerit të ri?

dardanianews

U arrestua brenda “BBV3”, deklarata e Liam Osmanit para hetuesve

dardanianews