19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Kronika e zezëLajmeLajmi i fundit

Pamje shqetësuese: Momenti kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë(VIDEO)

Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshjeje në Pejë.

Lajmin për ORAinfoe ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Fadil Gashi.

Pak kohë pas të shtënave, mediat lokale kanë publikuar pamjet në rrjetet sociale.

 

 

pixelMë shumë lajme

Related posts

E jashtëzakonshme: Prokuroria e Hagës dorëzon aktakuza ndaj Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit

dardanianews

Kërcënohet kryeredaktori i “Bota sot” Idriz Morina, me jetën e familjes!

dardanianews

A po paralajmëron Basha largimin nga drejtimi i PD-së: Bëj gjithçka për hir të demokratëve dhe bashkimit të PD

dardanianews