19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
FeaturedSport

E kryer, Bayern Munchen arrin marrëveshje me trajnerin e ri

Vicent Kompany do të jetë trajner i ri i Bayern Munchenit.

Mediat gjermane raportojnë se është arritur marrëveshja mes klubit gjerman dhe teknikut belg, shkruan IndeksOnline.

Kompany do të kërkojë të marrë stafin e tij me vete në Allianz Arena.

Bayern Munchen është duke folur me Burnleyn për dëmshpërblim.

Zyrtarizimi i Kompany prietet të ndodh brenda javës.

Kujtojmë që Bayern Munchen është në kërkim të trajnerit të ri që disa muaj, pasi Thomas Tuchel do të largohet nga skuadra bavareze./IndeksOnline/

Related posts

Çka Po Ndodhë? Ia Djegin Veturën Deputetit Të Vetëvendosjes!

dardanianews

Eskalon gjendja në kufi, bllokohen kamionët në të dyja anët

dardanianews

Lajm premtues nga OBSH-ja!

dardanianews