19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Pamje të reja të automjeteve me plot serb që hyn sot në Kosovë

Dhjetëra automjete, në mesin e tyre edhe Autoambulanca janë futur nga Serbia në Kosovë.

Indeksonline ka arritur të marrë pamje nga hyrja e tyre në Kosovë si dhe qarkullimi nga pika kufitare Merdare e tutje.

Indeksonline ka arritur të marrë pamje nga hyrja e tyre në Kosovë si dhe qarkullimi nga pika kufitare Merdare e tutje.

Më poshtë keni pamjet të qarkullimit të këtyre veturave në territorin e Kosovës./Indeksonline/

Related posts

Haki Rugova tha se Vjosa Osmani nuk është më në LDK: Anton Quni e zbulon se çka i tha Vjosa Osmani

dardanianews

Abazi: Thaçi po e përdor Mustafën për ta ndarë LDK’në

dardanianews

Krejt çka duhet të dini rreth procedurave për tërheqjen e 10% nga Trusti

dardanianews