6.5 C
New York
March 25, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

Pamje të reja të automjeteve me plot serb që hyn sot në Kosovë

Dhjetëra automjete, në mesin e tyre edhe Autoambulanca janë futur nga Serbia në Kosovë.

Indeksonline ka arritur të marrë pamje nga hyrja e tyre në Kosovë si dhe qarkullimi nga pika kufitare Merdare e tutje.

Indeksonline ka arritur të marrë pamje nga hyrja e tyre në Kosovë si dhe qarkullimi nga pika kufitare Merdare e tutje.

Më poshtë keni pamjet të qarkullimit të këtyre veturave në territorin e Kosovës./Indeksonline/

Related posts

A u ‘konfirmuan’ mbrëmë katër finalistët e “Big Brother VIP Albania”?

dardanianews

Putin kërcënon Evropën: Nuk ua lëshoj gazin, pa i hequr sanksionet!

dardanianews

Gjukanoviq: Abazoviq garanci kundër nacionalizmit serb në Mal të Zi

dardanianews