19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Pas fjalëve të vëllait, Meritoni merr vendimin që nuk pritej për Ilnisën

Takimi me vëllain ka trazuar mendimet e Meritonit. Rinori i tha Meritonit se është shumë mirë në lojën e tij individualisht, ndërsa i pyetur nga Ledion Liço nëse donte të takonte ndonjë banor tjetër u shpreh se vetëm Meritoni mjafton.

Pas fjalëve të të vëllait, Meritoni është distancuar pak nga marrëdhënia me Ilnisën.

Në një bisedë mes tyre, Ilnisa i tha Meritonit që ta shkëpusin raportin tyre, nisur nga sjellja e tij, ndërsa ky i fundit shprehet se është i dyzuar, duke mos e pasur të qartë atë që dëshiron të bëjë dhe se si do e vazhdojë lojën e tij.

Pas fjalëve të vëllait, Meritoni merr vendimin që nuk pritej

Related posts

Santiana për nënën e saj: Është e vetmja femër në terren me 12 meshkuj

dardanianews

E turpshme: Tiktokeri nga Shqipëria fyen rëndë Adem Jasharin

dardanianews

Zbulohen më shumë detaje rreth lidhjes së Eglës jashtë shtëpisë së “BBVIP”?

dardanianews