19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Pas ndarjes nga Xhensila, Besi në një lidhje me ish konkurrenten e Për’puthen?

Shkak për këtë u bë fillimisht një postim i kësaj të fundit krah aktorit të humorit, e më pas postimet nga të njëjtat vende në Bruksel.

FOTO/ Pas ndarjes nga Xhensila, Besi në një lidhje me ish konkurrenten

Në foton e Çiljetës shihet se ndjekësit e kanë konsideruar dyshen si një çift, gjë që e kanë shprehur në komente tek u kanë uruar trashëgime.

Kujtojmë se ditët e fundit Besi ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të këngës që i dedikoi ish partneres së tij, Xhensila Myrtezaj.

 

Related posts

Transgjinorja e njohur shqiptare gati për Big Brother VIP: Do jem fenomen!

dardanianews

Enca me të dashurin e saj afrikan ëmbëlsisht shijojnë pushimet në Shqipëri

dardanianews

Ilnisa dhe Meritoni kalojnë natën së bashku? Ish-konkurrentja publikon pamje nga shtrati

dardanianews