19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

VIDEO+18/ Erjola Doçi del pa tanga, gazetarja i ngre fustanin! Kujdes kur t’i shikosh.

Ish-banorja e Big Brother VIP, Erjola Doçi ka “guxuar” shumë duke shkuar pa tanga në finalen e madhe.
Në tapetin e kuq Erjola është shfaqur e veshur me një fustan të kuq që siç thotë ajo është qepur nga një stiliste shqiptare. Jo vetëm dekolteja që i nxjerr në pah gjoksin bombastik por edhe poshtë Erjola thotë se nuk ka veshur të brendshme duke mbuluar zonën intime vetëm me tantellë.
Por gazetarja e ngacmon dhe i ngre fustanin për të parë nëse ka veshur apo jo të brendshme. Në këtë moment, Erjola qesh duke thënë se “kjo është linja më e re”, duke lënë të kuptohet se nuk ka veshur as tanga. KËTU SHIKO VIDEO-n +18:

Related posts

Në Spanjë nxjerrin zbuluar Shakirën, lidhje pasionante me Rafael Nadal

dardanianews

SHBA sanksionon ish-te dashurin e Leonora Jakupit, ish-drejtor i Prokurimit në Ministrinë e Tregtisë

dardanianews

Dafina Zeqiri s’ia lëshon Sarës as këtë herë, i thotë t’i rrijë gati burrit

dardanianews