16.1 C
New York
April 21, 2021
DardaniaNews
Kronika e zezë

Po e shihnin të gjithë përmes Zoom, shefi i qeverisë lokale në Filipine regjistrohet duke kryer marrëdhënie me sekretaren e tij

Një zyrtar qeveritar u kap duke bërë seks me sekretaren e tij pasi u bashkua aksidentalisht në një takim të Zoom me kolegët e tij në Filipine. Stafi nga Këshilli i Fshatit Fatima Dos në Cavite ishte duke pritur thirrjen e tyre të rregullt në konferencë të mërkurën para se shefi i tyre, Jezus Estil, të bashkohej në takim.

Por Estil, i cili me sa duket nuk është aq i njohur me teknologjinë, kishte shtypur gabimisht butonin e gabuar dhe e la kamerën e tij të ndezur. Të tjerët filluan diskutimet e tyre para se ai të ngrihej në këmbë dhe të shkonte drejt një gruaje të ulur në divan disa hapa larg nga kompjuteri.

Pa dijeninë e tyre, ai dhe gruaja filluan të kryejnë akte seksuale ndërsa kolegët e tyre të trullosur vëzhgonin. Gruaja u identifikua më vonë si sekretarja e tij e cila gjithashtu bën kontabilitetin e zyrës së qeverisjes vendore. Dhe njëri nga kolegët e tij ishte në gjendje të regjistronte skenat eksplicite Videoja u bë më vonë virale dhe bëri që disa banorë të fshatit të paraqisnin një peticion për të larguar atë nga posti, për sjellje të pahijshme.

Departamenti i Brendshëm dhe Pushtetit Lokal (DILG) tha që Estil do të lirohet nga posti i tij sa më shpejt që të jetë e mundur.

Video Player

 

Related posts

Tmerr në Vlorë, babai ngacmon seksualisht vajzën e tij

dardanianews

Ndodhë në Gjakovë, mashkulli ngacmon mashkullin

dardanianews

Vdes aktori Adem Mikullovci

dardanianews