19.6 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Policja më e bukur shqiptare: Meshkujt më lusin t’i futi..

  1. Ajo quhet Disilva Muçopata dhe është padyshim një ndër policet më simpatike në Shqipëri. Disilva, brunia simpatike me forma trupore të lakmuara tërheq vëmëndjen e të gjithë meshkujve kur kalon në rrugë.
  2. E mbani mend policen që çmendi shqiptarët? Nuk do ta besoni

  3. Kanë kaluar muaj që kur Silva u bë e famshme në rrjet, por nuk do ta besoni kur të shihni fotot e saj të fundit pasi policja është bërë edhe më e bukur. Madje mund të ngatërrohet lehtë me një modele. Më poshtë ju sjellim disa nga fotot e saj të fundit.E mbani mend policen që çmendi shqiptarët? Nuk do ta besoni

    E mbani mend policen që çmendi shqiptarët? Nuk do ta besoni

    E mbani mend policen që çmendi shqiptarët? Nuk do ta besoni

  4. Përveç profesionit dhe punës së përditshme, Disivla duket shumë e dhënë edhe pas jetës së natës dhe rrobave luksoze, transmeton Gazeta Express. E ftuar në emisionin Top Show Magazine në muajin mars, policja shqiptare kishte dhënë disa detaje interesante rreth saj dhe punës që bën ajo!

Related posts

Beatrix Ramosaj zhvishet e tëra, nuk dihen arsyet!

dardanianews

Don Xhon rregullon raportet me modelen ruse, ja çka thotë ajo për reperin

dardanianews

E krahasojnë me Ilnisën, reagon Olta Gixhari

dardanianews