27.8 C
New York
June 1, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Policja më e bukur shqiptare: Meshkujt më lusin t’i futi..

Ajo quhet Disilva Muçopata dhe është padyshim një ndër policet më simpatike në Shqipëri. Disilva, brunia simpatike me forma trupore të lakmuara tërheq vëmëndjen e të gjithë meshkujve kur kalon në rrugë. Përveç profesionit dhe punës së përditshme, Disivla duket shumë e dhënë edhe pas jetës së natës dhe rrobave luksoze, transmeton Gazeta Express. E ftuar në emisionin Top Show Magazine në muajin mars, policja shqiptare kishte dhënë disa detaje interesante rreth saj dhe punës që bën ajo!

Related posts

Zbulohet sekreti nga shoqja e Luizit, kaq para ofroi Golden Eagle për imazhin e tij

dardanianews

Vëllau i presidentit Thaçi po hetohet për ahengun, ku dyshohet të jenë shkrepur 50 plumba

dardanianews

Rusët se përballojnë më luftën, shkëmbejnë karburantin me alkool

dardanianews