14.4 C
New York
May 6, 2021
DardaniaNews
Kronika e zezë

Prishtinasja dhunohet seksualisht nga ish i dashuri i saj

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër ka raportuar se ditë më parë është dhunuar seksualisht nga ish i dashuri i saj, raporton Express.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se rasti po hetohet nga njësitet policore.

“Viktima femër kosovare ka informuar se ditë më parë ish i dashuri i saj i dyshuari mashkull kosovar, dyshohet se me forcë e kishte futur në veturë dhe më pas e kishte dhunuar seksualisht. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Rasti është duke u hetuar nga njësitet policore”, thuhet në raport./Gazeta Express

Related posts

Leka që vdiq sot, ish futbollist i 2 Korrikut të Prishtinës

dardanianews

Pamje se si u keqtrajtua 18 vjeçari nga zyrtari policor Haris Kelmendi

dardanianews

Vdes babai i Berat Buzhalës, ishte me Covid-19

dardanianews