21.3 C
New York
June 28, 2022
DardaniaNews
Featured Sport

Puthje në buzë në fushën e blertë, Ronaldo me një mashkull çmend rrjetin

Kristiano Ronaldo ka lene nam dje pasi portugezi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Pasi asistin për një gol e mori nga Dibala, me të cilin edhe e festoi golin e shënuar në minutën e 58’.

Gjatë festimit, kamerat kanë kapur një moment kur portugezi e puth në buzë Dibalën, ndonëse mund të ketë qenë edhe pa qëllim. Menjëherë kjo ka filluar të bëhet virale në rrjetet sociale, ku të shumtë janë edhe ata që tallen.

Related posts

AFATET KALIMTARE DHE PAZARET POLITIKE!

dardanianews

‘Fehmi Agani na kërkonte ta provokojmë situatën me aksione guerile kundër policisë serbe’ / Bukoshi ua ndali financimin

dardanianews

Ish oficeri i FARK-ut flet për atentatin ndaj deputetit Fetah Rudi: Ja cilat banda e organizuan vrasjen!

dardanianews