-10.8 C
New York
January 22, 2022
DardaniaNews
Featured Showbiz

Puthje të zjarrta mes Donaldit dhe Beatrixit në shtëpinë e Big Brother VIP

Ka ndodhur puthja e parë mes Donaldit dhe Beatrixit në shtëpinë e Big Brother VIP.

Pak ditë pasi shprehën pëlqimin për njëri-tjetrit, nuk ka vonuar dhe tanimë ata kanë shkëmbyer puthjen e parë në buzë, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Derisa ishin në dhomën e gjumit, të shtrirë te krevati i Donaldit, ai e puth atë në buzë.

Kujtojmë se kjo nuk ishte puthja e tyre e vetme, pasi një gjë e tillë ndodhi sërish, ku Beatrix ishte futur në dollap dhe aty patën disa momente tjera të zjarrta.

Ndryshe, Anaid Kaloti, ish fituesi i njërit prej edicioneve të Big Brother Albania ka treguar se ka takuar Bora Zemanin dhe se e ka kuptuar se ajo vërtetë e do shumë Donaldin./Reporteri.net/

Related posts

Reagim: Humba venin e punes, por nuk ju nenshtrova askujt.

dardanianews

Deputeti i LDK’së nga Gjilani nuk jep votën për Avdullah Hotin

dardanianews

Kurti më 2006: Veton Surroi angazhohej ta shpëtonte Jugosllavinë, i ndihmoi Milosheviçit të cilësonte UÇK-në terroriste

dardanianews