4.9 C
New York
January 30, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

Qëndroi 7 vjet në burg, kush është ish-bashkëshorti i Albërie Hadërgjonajt

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj gjithmonë ka folur në publik edhe për jetën e saj private. Nëpër intervista ajo ka deklaruar se është martuar shumë e vogël, në moshën 16 vjeçare, ka bërë dy vajza dhe më pas është ndarë me bashkëshortin.

Po ashtu, Albëria ka rrëfyer se ish-burri e tradhtonte dhe madje ishte i përfshirë në afera kriminale, vepër për të cilën qëndroi 7 vjet në burg. Ai quhet Mentor Hadërgjonaj, por në dokumentet e prokurorisë rezulton me emrin Xhevdet Hadërgjonaj. Së fundmi është bërë publike edhe një foto e vjetër e Albëries me të. Në foto ata ngjajnë shumë të rinj.

Related posts

Akuzat për Bregoviç, Rama: Ku ndryshojnë shqiptarët nga serbët që shajnë dhe mallkojnë Dua Lipën

dardanianews

‘Sekretet’ e katër shteteve që morën masat e duhura ndaj koronavirusit

dardanianews

Lajmi i fundit: Sulmohet sërish Policia e Kosovës në veri

dardanianews