2.4 C
New York
February 3, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

Quni tregon për herë të parë: Qe pse e luta Albin Kurtin ta kthente Agim Veliun

Ministri i Mbrojtjes në detyrë Anton Quni ishte mysafirë në emisionin Kojshia Show këtë javë.

Ai u pyet pse i kërkoi Albin Kurtit që ta tërheq vendimin dhe mos ta prish koalicionin, në ditën kur po votohej mocioni.Quni kishte kërkuar që Kurti ta rikthente Agim Veliun në postin e ministrit të brendshëm, në mënyrë që LDK ta tërhite mocionin e votëbesimit ndaj qeverisë Kurti.

Për ta kuptuar pse ndiqeni emisionin nga minuta 12.27

Related posts

Komapania financiare ofron 1 mijë e 300 dollarë për atë që shikon 13 filma horror gjatë tetorit

dardanianews

Ekskluzive: video e papublikuar më parë, Rugova i sëmurë dhe tepër i revoltuar do të deklaronte: “Kompromis për Kosovën është vetëm pavarësia”

dardanianews

Skandaloze: A u mbulua busti i Adem Jasharit në Elbasan për të mos e bezdisur Vuçiqin?

dardanianews