19.2 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Quni tregon për herë të parë: Qe pse e luta Albin Kurtin ta kthente Agim Veliun

Ministri i Mbrojtjes në detyrë Anton Quni ishte mysafirë në emisionin Kojshia Show këtë javë.

Ai u pyet pse i kërkoi Albin Kurtit që ta tërheq vendimin dhe mos ta prish koalicionin, në ditën kur po votohej mocioni.Quni kishte kërkuar që Kurti ta rikthente Agim Veliun në postin e ministrit të brendshëm, në mënyrë që LDK ta tërhite mocionin e votëbesimit ndaj qeverisë Kurti.

Për ta kuptuar pse ndiqeni emisionin nga minuta 12.27

Related posts

Hulumtim/Behgjet Pacolli ia kishte besuar pozitën e drejtorit Naim Murselit në kompaninë e tij “Destinacion” të web-portaleve (Dëshmi)

dardanianews

U shpall non-grata, por ky është fjalimi drithërues i Berishës – kështu e “goditi” rëndë “Kasapin e Ballkanit” në vitin 1999

dardanianews

LAJMI I FUNDIT: 5 raste të reja me koronavirus në Kosovë!

dardanianews