17.6 C
New York
June 2, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

Anton Quni tregon a do të bëjë Parti të re Vjosa Osmani, dhe a do të jetë në parti të saj

Anton Quni zbuloi ekskluzivisht në emisionin Kojshia Show se a do të bëjë Parti të re Vjosa Osmani.

Ministei i Mbrojtjes Z. Quni në minutën e 20:59 tregoi se a do të bëj parti të re Vjosa Osmani dhe a do të jetë pjesë e saj.

Related posts

Vuçiç i lë radhën popullit, Rama u vaksinua i pari, si autoritarët Putin dhe Erdogan

dardanianews

ARUSHA HA 3 MIJË EURO MJALTË NË MAREC

dardanianews

Bekim Jashari me reagim të ashpër ndaj Sami Lushtakut: Edhe në luftë paske ndihmuar me qëllime fyese e denigruese

dardanianews