18.7 C
New York
June 28, 2022
DardaniaNews
Featured Showbiz

Reklamon të pasmet bombastike, vërshojnë komentet për Rashelin

Fansat dhe miqtë e saj kanë shpërthyer në komente jo vetëm për lookun e ri që duhet pranuar se i shkon, por edhe për mënyrën se si është veshur duke ekspozuar të pasmet
Të gjithë e mbajnë mend velinën e parë të emisionit “Xing me Ermalin”, brunen simpatike Rashel Kolanecin.

Ajo ra menjëherë në sy për shkak të fizikut të saj dhe u bë menjëherë e njohur si vajza që bënte pyetjet e famshme në fund të emisionit
https://www.instagram.com/rashelkolaneci/?utm_source=ig_embed

Rashelin e kemi parë gjithmonë brune me flokë të gjatë, por a e kishit imagjinuar si do të dukej bionde, nëse jo këtë kuriozitet j’ua shuan vetë Rasheli.

Ajo ka postuar në Instagramin e saj një foto ku shfaqet me flokët plati, ndërsa pozon e ulur në një kolltuk në profil.
Rasheli shfaqet e veshur vetëm me bluzë dhe një palë geta transparente Gucci, pa fund apo fustan.

Fansat dhe miqtë e saj kanë shpërthyer në komente jo vetëm për lookun e ri që duhet pranuar se i shkon, por edhe për mënyrën se si është veshur duke ekspozuar të pasmet

View this post on Instagram

💙

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on

Related posts

Lajmi i fundit: Konfirmohet rasti i parë me variantin afrikan të koronavirusit në Kosovë

dardanianews

Ramush Tahiri propozon tri vendime për LDK-në, pyet cili është më i drejti?

dardanianews

Pacolli thotë se i është anuluar leja për aterim në Aeroportin e Prishtinës për aeroplanin e tij

dardanianews