2.5 C
New York
February 2, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Reklamon të pasmet bombastike, vërshojnë komentet për Rashelin

Fansat dhe miqtë e saj kanë shpërthyer në komente jo vetëm për lookun e ri që duhet pranuar se i shkon, por edhe për mënyrën se si është veshur duke ekspozuar të pasmet
Të gjithë e mbajnë mend velinën e parë të emisionit “Xing me Ermalin”, brunen simpatike Rashel Kolanecin.

Ajo ra menjëherë në sy për shkak të fizikut të saj dhe u bë menjëherë e njohur si vajza që bënte pyetjet e famshme në fund të emisionit
https://www.instagram.com/rashelkolaneci/?utm_source=ig_embed

Rashelin e kemi parë gjithmonë brune me flokë të gjatë, por a e kishit imagjinuar si do të dukej bionde, nëse jo këtë kuriozitet j’ua shuan vetë Rasheli.

Ajo ka postuar në Instagramin e saj një foto ku shfaqet me flokët plati, ndërsa pozon e ulur në një kolltuk në profil.
Rasheli shfaqet e veshur vetëm me bluzë dhe një palë geta transparente Gucci, pa fund apo fustan.

Fansat dhe miqtë e saj kanë shpërthyer në komente jo vetëm për lookun e ri që duhet pranuar se i shkon, por edhe për mënyrën se si është veshur duke ekspozuar të pasmet

View this post on Instagram

💙

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on

Related posts

“Gjithçka u errësua”, rrëfimi i amerikanit që përfundoi në gojën e balenës dhe që mendoi se kafsha do ta gëlltiste

dardanianews

“Biden e ngriti çështjen e Kosovës në bisedën e parë me Merkelin, është për t’u habitur”

dardanianews

Pacolli: AKR përfundimisht në opozitë!

dardanianews