15.7 C
New York
June 1, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Roberti ka dal nga karantina, Nora befason me veprimin e saj

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

E pas qëndrimit 14-ditore në karantinë, Roberti ka bërë analizat për koronavirus dhe ka rezultuar negativ.

Kjo ka bërë që ai të shkojë në shtëpi.

E derisa Roberit pritet të çmallet me të dashurit e tij, Nora ka vendosur që t’i argëtojë fansat e saj me muzikë live sonte.

Ajo ka publikuar një instastory në instagram ku i njofton fansat e saj se do të flasin për mirëmbajtjen e lekurës.

Related posts

Ja si duket trupi i gruas më magjepsëse në botë: Burrat nuk mund t’i heqin sytë nga ajo

dardanianews

Lajmi i fundit: Lëkundje tërmeti e fortë në vendin tonë

dardanianews

E rëndë: Shoku i klasës i kërkon Besnik Mustafës, ta mbys babain për hirë të popullit

dardanianews