23.2 C
New York
June 27, 2022
DardaniaNews
Featured Showbiz

Roberti ka dal nga karantina, Nora befason me veprimin e saj

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

E pas qëndrimit 14-ditore në karantinë, Roberti ka bërë analizat për koronavirus dhe ka rezultuar negativ.

Kjo ka bërë që ai të shkojë në shtëpi.

E derisa Roberit pritet të çmallet me të dashurit e tij, Nora ka vendosur që t’i argëtojë fansat e saj me muzikë live sonte.

Ajo ka publikuar një instastory në instagram ku i njofton fansat e saj se do të flasin për mirëmbajtjen e lekurës.

Related posts

Rama: Open Balkan është e ardhmja dhe bashkimi i shqiptarëve bëhet me mjetet e të ardhmes, jo me avazin e vjetër

dardanianews

Fadil Geci për vrasjen e shokut të tij: Tre persona e kidnapuan, e futën në veturë të SHIK-ut dhe e vranë…

dardanianews

Izolohen tri familje në Klinë, kishin kontakt me italianen e infektuar

dardanianews