April 19, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Romeo sapo na tregoi vajzën që pëlqen brenda Big Brother

Banorët e BBVIP kanë bërë një lojë në oborr, ku i kanë bërë pyetje njëri tjetrit. Juli ka pyetur Romeon se cila është vajza që do i vinte inat nëse do lidhej me dikë tjetër brenda shtëpisë.

“I bie ta pëlqeja unë?”, ka pyetur Romeo teksa Juli i ka thënë se duhet ta pëlqejë një herë që ti vijë inat.

“Sara”, ka thënë Romeo, gjë e cila është pasuar nga Sara duke thënë: E bën kastile që të më vendos në siklet.

 

Romeo sapo na tregoi vajzën që pëlqen brenda Big Brother

Related posts

Linda Halimi: Unë me burrin ‘gjuajmë’ vajza së bashku

dardanianews

Drejtimi i ‘Përputhen’, luftë e hapur mes Kiarës dhe Efit

dardanianews

Mirë se vini”, Zhaklin Lekatari provokon keq nga Beogradi, kosovarët e vërshojnë me komente

dardanianews