22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Romeon e quajtën ‘pa këllqe’, Donaldi reagon ashpër ndaj Rozës dhe Albit

Romeo u përfshi mbrëmjen e djeshme në një debat me Rozën dhe Albin. Diskutimi nisi pasi Roza iu drejtua se s’ka argumenta dhe se përdor femrat për të bërë lojërat e tij. Të njëjtin mendim pati edhe Albi që akuzoi Romeon se shfrytëzon vajzat për lojë pasi vetë nuk ka këllqe.

Pas kësaj ka ardhur një reagim nga Donald Veshaj.

“Ta bej dhe une njehere opinionistin se sme gjen gje. Romeo paska frike te merret me gocat kur me shume debate ka me goca.

Nje goce i permend jeten jashte dhe vetem se nuk ju kthye me te njejten monedhe paska frike dhe mungese argumenti.

Imagjinoni te kishte fol Romeo per jeten e asaj. Ishte bere problem kombetar. Po nuk e diskuton njeri kete.

Romeo vetem ofendon kur Romeos i thone nuk je burre se futesh ne muhabete grash kur muhabetet e grave vdesin ta permendin per puci puci dhe e ftojne ne debat.

Romeo thote i mbroj njerezit e mi! Aaa gabim, ti mbron njerzit, jo jo ben strategji, jo eshte mire ti mbrosh, po pra pranoje qe i mbron etj

Aaa se harrova. Mire qe u moren mungesat sot qe kuptuam qe koreografi qenka aty dhe paska pas mendime te tjera kur rrinte mes shokesh por mendimin e vet e jep vetem kur merr sinjal nga opinionisti.

Hajde dhe ca duartrokitje tani per kete qe shkruajta dhe pse nuk duhen.”

Related posts

Traileri zyrtar i ‘Dy Gisht Mjaltë 2’ është thjesht i çmendur! XING

dardanianews

“Kurrë nuk ia kisha dhënë”, për kë e ka fjalën Linda? (VIDEO)

dardanianews

Flet vëllai i Egla Cenos, tregon a është e martuar ajo

dardanianews