13.7 C
New York
December 10, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Samanta Karavella ‘zjarr’ në fotot e fundit, zbulon pak si shumë me fustanin e hapur

Këngëtarja, Samanta Karavella ka marrë vëmendje në Instagram me imazhet e fundit që ka publikuar.

Artistja, ka zgjedhur t’i postojë me nuanca bardh dhe zi këto fotografi duke u shfaqur joshëse, shkruan

Imazhet e postuara janë nga prapaskenat e videoklipit të publikuar ditë më parë. Samanta, ka treguar pak nga gjoksi dhe këmbët e bukura.

Ndryshe, projekti i saj ‘Pse‘, u prit shumë mirë nga fansat e saj, deri më tani ka arritur 2 milionë shikime në Youtube.

Related posts

Ramush Haradinaj e pyet Kurtin: A je rekrutuar nga shërbimet sekrete të Serbisë kur ishe në burg

dardanianews

Shefqet Krasniqi eskalon kundër babadimrit: Është babadreq, mos i rreni femijët

dardanianews

Evropa drejt çlirimit nga pandemia COVID-19

dardanianews