19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Sara bënë deklaratë të madhe: “Do të pozoj nudo…”

Sara është një nga banorët më të zëshme në “Big Brother”.

Ajo vite më parë në një intervistë tregoi se do të pozonte nudo për para.

Mjaftonjë 10 milion ero që Sarën ta shohim nudo në faqe të parë të ndonjë reviste, sipas Sarës, transmeton Kosovarja.

Kujtojmë që Sara u komentua shumë për jetën sentimentale, ajo nuk hezitoi të nis edhe një lidhje me Bardhin, por siç duket nuk i zgjati shumë.

Related posts

Gazetarja kryen marrëdhënie seksuale dhe interviston njerëzit në të njejtën kohë: Është pjesë e punës time

dardanianews

I martuar dhe me dy fëmijë në Kosovë, zbulohet se kush ishte gruaja që ndodhej në Ferrarin e Dj shqiptar që humbi jetën tragjikisht

dardanianews

“Buci dhe Santiana kanë aferë nga jashtë”, motra e Bucit reagon pas deklaratës së Lindës

dardanianews