19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Thuhet se Noizy dhe Loredana kishin një marrëdhënie dashurie, por i dashuri i Loredanës do iu lërë pa fjalë me veprimin e tij

Ani pse dikur u fol për një lidhje romantike mes Loredanës dhe Noizyt, duket se i dashuri i ri i artistes Karim Adeyemi nuk është aspak i preokupuar nga ato biseda që qarkulloheshin.

Pas kësaj, çifti shihet edhe në video në një nga koncertet e Noizyt duke kaluar momente mjaftë të mira me njëri tjetrin.

Related posts

Çfarë ndodhi me të brendshmet e Angela Martinit?

dardanianews

“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja

dardanianews

Banori i ri i Big Brother, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Do dalin fotot

dardanianews