20.8 C
New York
September 25, 2022
DardaniaNews
FeaturedLajmeShowbiz

Shkakton reagime videoja e kryeministres finlandeze duke vallëzuar

Kryeministrja finlandeze, Sanna Marin, po përballet me një reagim të ashpër pasi u pa duke vallëzuar në një video të publikuar.

Në pamjet, që mendohet se janë marrë nga rrjetet sociale, ajo dhe miqtë, përfshirë të famshëm finlandezë, shihen duke kërcyer dhe kënduar.

Ajo është përballur me kritika nga partitë opozitare, me një lider që i ka kërkuar të bëjë një test droge.

Marin, 36-vjeçare, mohoi të kishte marrë drogë, duke thënë se ajo pinte vetëm alkool dhe thjesht festonte “në një mënyrë të zhurmshme”, shkruan BBC-ja të enjten.

Related posts

Berat Buzhala: Sali Berisha është kalibër special, i pari që foli në Shtëpinë e Bardhë për Kosovën

dardanianews

Rama për Kurtin: Revolucionar që hap luftë imagjinare me Amerikën, plagët e Kosovës i përdor për politikë

dardanianews

Supremja ua lejon kandidimin Liburn Aliut e Labinotë Demit, Albin Kurti mbetet jashtë

dardanianews