20.8 C
New York
September 25, 2022
DardaniaNews
FeaturedLajme

Lajmi i fundit: Marrëveshja e dakorduar – të mos flasë askush për media

Kanal 10 mëson nga burime ndërkombëtare se “palët janë pajtuar gjatë bisedave të sotshme në Bruksel që të mos deklarohen për media udhëheqësit e delegacioneve, as Kurti dhe as Vuçiq”

Related posts

Deklarata skandaloze: Ramush Haradinaj thotë se Albin Kurti financohet nga qarqe të dyshimta

dardanianews

Ministri Bislimi vjen me një paralajmërim aspak të mirë: Mund të ulen pagat e sektorit publik

dardanianews

A do të bëhet deputeti i LDK-së, pjesë e iniciativës së Vjosa Osmanit?!

dardanianews