16.1 C
New York
September 25, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

Lajmi i fundit: Marrëveshja e dakorduar – të mos flasë askush për media

Kanal 10 mëson nga burime ndërkombëtare se “palët janë pajtuar gjatë bisedave të sotshme në Bruksel që të mos deklarohen për media udhëheqësit e delegacioneve, as Kurti dhe as Vuçiq”

Related posts

Liri Loshi jep një parashikim, kështu do të veprojnë simpatizantët e Albin Kurtit pas vendimit të Kushtetueses

dardanianews

Parashikimi i zymtë i kolonelit rus për fatin e ushtrisë së vendit të tij

dardanianews

Denazifikimi sipas Moskës: Do të zgjasë 25 vjet, punë e detyruar, të zhduket emri Ukrainë

dardanianews