15 C
New York
September 26, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Shkrihet “akulli” mes Stupcave?

 

Për dy dekada rresht grupi ikonik Stupcat, – ishte grupi më jetëgjatë i humorit në vend, të cilët rrugëtuan krah njëri – tjetrit pa ndërprerë, por që ndaluan duke i ndarë rrugët së bashku në mënyrën jo më të mirë të mundshme.

Për këdo ende janë të freskëta akuzat e vitit të kaluar, që u vulosën me një kallxim penal, që si mollë sherri kishte paratë.

Por, diqka duket që ka lëvizur në këtë drejtim mes treshes!

Prive mer vesh nga burime të sigurta se aktorët janë pajtuar dhe ata janë parë disa herë së bashku gjatë muajit gusht

Dhe kjo menjëherë lind pyetjen tek ne se a do të kemi një rikthim të Stupcave?

Related posts

Ekspertët: Koronavirusi do të pësojë mutacion, do të ashpërsohet dhe do të bëhet më kërcënues se kurrë

dardanianews

Politikani serb: S’jam tradhtar, për mua Kosova është shtet i pavarur

dardanianews

Joe Biden në adresim “live”, zbulon sanksionet shtesë për Putinin dhe Rusinë

dardanianews