22.5 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Lajme

“Shqiponja e PDK-së” për krahë Kadri Veselit, kërkon zgjedhje

Suzana Tahiri anëtare e PDK-së dhe ish asambleiste e kësaj partie në Komunën e Vushtrrisë ka publikuar pak kohë më parë disa foto për krahë kryetarit të PDK-së, Kadri Veselit.

Përmes këtij postimi, Tahiri ka kërkuar që vendi të shkoj në zgjedhje, duke shkruar se do të kthehen më të fuqishëm se kurrë.

“Do të kthehemi fuqishën si kurr më par #Zgjedhje”, shkruan ajo.

Ndryshe, Suzana Tahiri ishte e involvuar në rastin me një hoxhë nga Mitrovica, me të cilin thuhej se ishte në një lidhje, mirëpo më pas ajo kishte shkuar në shtëpinë e tij dhe kishte gjuajtuar me armë./Bota sot/

Related posts

Albin Kurti del haptas: Votojeni Joe Bidenin

dardanianews

Lajm “tronditës”, profesori tregon kush e vendosi emrin e Ibrahim Rugovës në “listën e vdekjes”

dardanianews

Pas një kohe të gjatë takohen Albin Kurti e Shpend Ahmeti

dardanianews