25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
Lajme

Zhduket invalidi i luftës nga Skenderaj, familja kërkon ndihmë për gjetjen e tij

Invalidi i UÇK-së, Selman Avdiu nga Skenderaj mbrëmë një orë pas mesnate raportohet të ketë dalë nga shtëpia e tij. I njëjti sipas familjarëve nuk është kthyer më në shtëpi.

Familja Avdiu, të shqetësuar kërkojnë ndihmë për të mësuan vendodhjen e tij, ndërkohë që rasti është lajmëruar edhe në Policinë e Kosovës.

Të gjithë ata që mund t akenë parë personin në fjalë, mund të kontaktojnë në numrat e telefonit: 044 230-198 ose 049 344- 581.

Related posts

Ja si duket sot djali i Titos: Foto e publikuar nga mbesa e Josip Brozit

dardanianews

Qeveria e ardhshme VV-PDK në qershor, ja kush do të jetë kryeminsitër!

dardanianews

“Vendimi i deputetëve për ta bërë Hotin kryeministër mund të jetë kundër vullnetit tim si qytetar, por është legjitim dhe legal”

dardanianews