10.1 C
New York
April 18, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Skandali i ri në “Përputhen”, autorja e emisionit njihej me Atdheun vite më parë

Është publikuar një video e Olsës bashkë me Atdheun tashmë protagonist i emisionit.

Autorja e “Përputhen” shihet duke e intervistuar Atdheun, shkruan lajmi.net.

Faqja e njohur në Instagram, “Vipat e Bllokut Official” siç duket ka demaskuar publikisht autoren e emisionit duke e fuqizuar faktin se emisioni i saj është jo real.

Atdhe Xheravina shihet se është duke kaluar pushimet në bregdetin shqiptar, në videon e publikuar është Atdheu me një stil ndryshe ngase duket sot.

Ndryshe, pas kësaj video do presim reagimin e produksionit dhe të shohim se cili do jetë arsyetimi i radhës.

Video Player

 

Related posts

Thotë se “shet seks për pasagjerët”, stjuardesa anonime poston fotografi “nxitëse” të bëra në aeroplan

dardanianews

Kaq seksi nuk e keni parë Rihannan

dardanianews

E veshur me fustan të zi, mami më seksi në botë tregon format perfekte

dardanianews