10.1 C
New York
April 18, 2021
DardaniaNews
Kronika e zezë

SKËNDERAJ, BURRI THER SË PAKU 10 HERË ME THIKË GRUAN E TIJ

Një burrë ka goditur sot gruan e tij më thikë në një shtëpi në Skenderaj, me ç’rast është arrestuar nga Policia e Kosvës.

Mësohet se viktima ishte goditur së paku dhjetë herë me thikë në pjesën e gjoksit dhe në disa pjesë tjera të trupit.

Lajmin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Prokurorisë Themelore në Mitrovicë, Valon Preteni.

“Prokuroria është duke e përgatitur kërkesën për caktimin e paraburgimit pas arrestimit që iu ka bë burrit të të plagosurës në Skenderaj”, tha Preteni.

Related posts

VDES NGA KORONAVIRUSI BIZNESMENI I NJOHUR SHQIPTAR NË NEW YORK

dardanianews

Vetëvritet në burg profesori universitar i VV’së!

dardanianews

Vdes ikona e muzikës, Ismet Peja

dardanianews