16.1 C
New York
April 21, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Sondazh: hyni votoni se cila parti është preferenca e juaj!

Kanë mbetur vetëm një javë nga dita qe do të mbahën zgjedhjet e jashtëzakonshme nacionale, me këtë rast ne po ju paraqesim një sondazh për të votuar mbi preferencat e juaja partiake.

Për të votuar duhet të klikoni linkun si më poshtë, për të zgjedhur subjektin tuaj të preferuar.

 

https://strawpoll.com/j29cjxbpshttps://strawpoll.com/j29cjxbps

Related posts

ATK tregon mënyrën e aplikimit për përfitim nga Pakoja Fiskale Emergjente

dardanianews

Qeveria miraton Pakon Emergjente Fiskale, ja të gjithë përfituesit

dardanianews

Veliu për Osmanin: Nëse vepron kundër nesh, ajo është tradhtare dhe s’ka vend më në LDK

dardanianews