2.5 C
New York
February 2, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Tayna i bashkohet fenomenit ‘TikTok’, me një vallëzim sensual paralajmëron këngën e re

Tayna izolimin e ka shfrytëzuar për të punuar në një projekt të ri të cilin pritet ta lansoj brenda disa ditëve, shkruan lajmi.net.

Reprja këtë paralajmërim e bëri me anë të një videos të ndarë në rrjetin social ‘Tik Tok’ ku zbulon edhe fragmente të këngës.

Kënga do mbaj titullin ‘Ajo’ dhe duket mjaft ritmike, ndërsa na mbetet të shihet nëse ka përgatitur edhe ndonjë klip apo është vetëm në versionin ‘Audio’. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Tik tok: @/doruntina. #comingsoon #ajo

A post shared by Tayna (@tayna) on

Related posts

Zyrtari i LDK-së mbledh rreth 30 persona për Iftar, policia i ndërhyn në shtëpi

dardanianews

A janë Shtetet e Bashkuara të përgatitura për një luftë me Rusinë? Zbulohet frika më e madhe e ekspertëve

dardanianews

Rusia dërgon luftanijet raketore në Detin e Zi

dardanianews