8.3 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Thaçi: Nëse Kurti e bën Zajednicën duhet me gjuajt me gaz lotsjellës

Analisti Jusuf Thaçi thotë se edhe Lëvizja Vetëvendosje do të duhej të gjuhej me gazin lotëzjellës nëse do e bënte Asociacionin e Komunave me shumicë Serbe.

“Partitë që kanë qenë në pushtet nuk kanë qenë fare transparente. E kanë injoruar totalisht opozitën”, thotë Thaçi.

“Nëse Kurti e bën Zajednicën duhet me gjuajt me gaz”, theksoi ai.

‘Shpresoj që Lëvizja Vetëvendosje nëse do të jetë në qeveri

“Mos të jetë arrogante qysh kanë qenë qeveritë e tjera në këtë pikë. Arrogante me opozitën e kam fjalën dhe jo transparente me publikun”, shtoi ai/Botapress/

 

Related posts

E çuditshme : Rezervat shtetërore të miellit ruhen në depon e një zyrtari të PDK’së

dardanianews

Nuk po shkon gjithcka mire , Vjen lajm shum i keq per LDK-në

dardanianews

Familja e Haki Imerit: Me Hashim e Gani Thaçin e përfundojmë muhabetin pas epilogut të Gjykatës Speciale

dardanianews