22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Thanë se ka ndërruar jetë, ish konkurrentja e Për’puthen reagon ashpër

Ish konkurrentja e Përputhen, Antonela Berisha është përballur me një situatë krejt të pazakontë.

Në një video që po qarkullon në rrjete sociale, thuhet se ajo ka ndërruar jetë, duke panikosur kështu shumë ndjekës.

Lidhur me këtë Antonela ka bërë një reagim të ashpër në rrjete sociale, teksa paralajmëron se nuk do ta lërë me kaq, por do të ndërmarrë procedura penale për autorët.

Related posts

Luizi edhe këtë vit pjesë e BBVA, zbulon datën që do të hyj brenda shtëpisë

dardanianews

Kaci: Kam pasur ftesë për të qenë në Big Brother, kanë filluar të më pëlqejnë Blerando dhe Lumbardhi

dardanianews

Me tanga ngjyrë limoni e dantella, yjet “çmendin” fansat në fotot e fundit

dardanianews