22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Njihuni me Kassandren shqiptare, mahniti rrjetin me fotot e reja

Doruntina Shala (emri i vërtetë) kështu të paktën ka lënë të kuptohet përmes disa pozave që ka ndarë në rrjete sociale.

Ajo solli disa poza të reja në Instagram, në profilin e saj zyrtar ku ndiqet nga mbi një milion njerëz.

Krijuesja e hitit “Columbiana” duket në formë të mrekullueshme e veshur tërësisht në blu.

Për paraqitjen, bukuroshja nga Prizreni zgjodhi një fustan blu dhe një triko të ngjashme, që e ka kompletuar edhe me një çantë të vogël.

Të shumta qenë reagimet krahas postimit, ku mori edhe shumë komplimente.

E njëjta po vazhdon të jetë tejet e angazhuar edhe me mbrëmje e koncerte.

Shiko fotot:

 

Related posts

A u ‘konfirmuan’ mbrëmë katër finalistët e “Big Brother VIP Albania”?

dardanianews

Lutfi Haziri nuk përmbahet , poston fotografi duke u puthur me bashkëshorten (foto)

dardanianews

Xhensila Myrtezaj dedikim Besit pas ndarjes? Ja pamjet që publikon këngëtarja

dardanianews