9.1 C
New York
April 20, 2024
DardaniaNews
LajmeShowbiz

Foto e rrallë: Ministrja Albulena Haxhiu në ditën e dasmës

Është publikuar foto e Albulena Haxhiut në ditën e dasmës.

Këto ditë Albulena Haxhiun e kemi parë në detyrën e ministres së Drejtësisë, një nga digasterët më të rëndësishëm të Qeverisë.

Haxhiu rrjetet sociale i shfrytëzon më shumë për të informuar për aktivitetet e saj, ndërsa rrallë publikon fotografi familjare ose nga jeta personale e saj.

Në një fotografi të rrallë Albulena Haxhiu shihet në ditën e saj të dasmës para 8 vjetësh, shkruan “Zëri.info”.

Haxhiu shihet me vellon e saj në vitin 2012 dhe duket mjaft e lumtur në ditën e martesës me Alban Krasniqin.

Haxhiu dhe Albani tani janë prindër të dy djemëve.

Related posts

Milaim Zeka: Të jeni të bindur që pas 29 majit, kryeministër i Kosovës do të jetë Avdullah Hoti

dardanianews

Anita për Ramushin: Rri drejt zoti s’ta hup, boston n’mes t’dimrit!

dardanianews

Juristja më seksi shqiptare provokon me një pozë të zjarrtë nga………shtr…

dardanianews