4.8 C
New York
February 23, 2024
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Tuna “parashikojë” përhapjen e koronavirusit: Ju thash, nuk më besuat

Figurat publike kanë filluar të publikojnë fotografi të ndryshme ku shihen me maska në fytyrës si qëllim për të vetëdijesuar qytetarët për masat parandaluese ndaj koroanvirusit.

Por, ditë më parë ishte Tuna ajo që kishte realizuar një fotosesion mjaft atraktivë teksa shihet gjysmë e zhveshur të kombinuar me një maskë, shkruan Indeksonline.


Sot Tuna ka postuar një fotografi nga fotosesion i fundit teksa thotë se ishte ndër të parat që kishte paralajmëruar përhapjen e virusit.

Related posts

114 TË SHËRUAR DHE 172 RASTE ME COVID-19!

dardanianews

Këta janë qindra kosovarët që punonin për Milicinë serbe gjatë luftës (EMER, MBIEMER)

dardanianews

Birra e mish, hetuesit e krimeve të rënda në Pejë darkë për qefi, dy ditë pas vrasjes së trefishtë në Gllogjan!

dardanianews