25.1 C
New York
June 24, 2024
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Vajza e Lutfi Hazirit, Lotina shfaqet pa sytjena dhe ekspozon gjoksin

Lotina është vajza e Kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Tashmë Lotina është e njohur për publikun dhe ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale.

E në kohën kur babai i saj është vetizoluar pasi kishte kontakt me një person që ka dal pozitiv me koronavirus, Lotina vazhdon të shfaqet provokuese.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet goxha provokuese.

Related posts

Edhe një hap më afër – vaksina e re kundër plakjes mund ta sjellë pavdekësinë

dardanianews

Në gjurmët e të atit, vajza e këngëtarit të njohur pjesë e “Big Brother Vip 2”

dardanianews

Covid-19/ Mjeku Pipero: Java tjetër shesh pushim, më pas nis rënia e kurbës

dardanianews